BLOG

Soğuk Hava Depoları

Soğuk Hava Depoları

Soğuk hava depolarınızda neden Cold Formed'ı tercih etmelisiniz? Bu sorunun bir çok cevabı olabilir ; Yalıtımı Ultra ,Güven,Yüksek Kalite,Üstünlük,Mimari Estetik,Rijitlik,

Çelik Hangar Fiyatları

Çelik Hangar Fiyatları

Çelik hangar fiyatları konusunda detaylı araştırma yapmak, beraberinde önemli kazanımları getirmektedir. Hangar, uçakları, uzay araçlarını veya tankları koruyucu depoda tutmak için kapalı bir bina yapısıdır.

Ataşehir Çelik Yapı

Ataşehir Çelik Yapı

Çelik yapılar inşaat sektöründe popülerdir. Bunun nedeni, diğer malzemelere göre birçok avantaja sahip olmalarıdır. Çelik yapılar, ticari binalar ve konut binaları gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir.

Balıkesir Çelik Yapı

Balıkesir Çelik Yapı

Balıkesir çelik yapıları en çok tercih eden illerimiz arasında yer almaktadır. Çok çeşitli uygulamaları sayesinde Balıkesir çelik yapılar için idealdir.

Ankara Çelik Yapı

Ankara Çelik Yapı

Ankara, İstanbul, Kocaeli başta olmak üzere Türkiye’nin her iline kolaylıkla hizmet sağlıyoruz. Ankara çelik yapı firmaları arasında Cold Formed olarak uzman ekibimizle sizlere estetikli mimari yapılar sunuyoruz.

İzmir Çelik Yapı

İzmir Çelik Yapı

Cold Formed Steel olarak Türkiye’nin birçok bölgesine hizmet vermekteyiz. Ege bölgemizde yer alan turizm kentlerinden biri olan İzmir çelik yapılar için çok fazla tercih edildiği illerimizden biridir.