SPOR TESİSLERİ

Spor tesisi yapıları için Cold-formed Steel'i seçmenin bir çok avantajı bulunmaktadır. Kolonsuz serbest açıklıklar sunan ultra güvenlikli, yüksek kalitede çeliklerimiz ile mimari estetik rijitlik ve üstün mukavemet barındıran uluslararası spor tesisi yönetmeliklerine göre üretilen, yatırım maliyetlerinizde ekonomi sağlayan galvanizli çelik yapılar avantajları bazılarıdır. Spor tesisleri Kapalı spor salonları kolonsuz ve serbest açıklığa sahip olmaları beklenir. Bu yapıların güvenliği için daha ağır profiller seçilir ve yatırım maliyetleri daha yüksek çıkmaktadır. Cold-formed Steel ile üretilen Spor tesisileri ultra mukavemet, rijitlik, mimari estetik ve ekonomik avantajlar sağlanır. Kongre yapıları, kapalı spor salonları, açık spor salonları tasarlıyor ve üretiyoruz.

"Spor üniversal kurallar içerir; biz de işimizin gerektirdiği kurallara harfiyen uyarız."

Çelik yapılarımızı sadece satmak istemeyiz. Aynı zamanda müşterilerimizin tüm ihtiyaçalarını analiz ederek uzun vadeli ortaklık ve müşteri memnuniyeti için çalışırız. Kalıcı çözümler üreterek güven inşa ederiz. Üretim zincirindeki tüm detaylar hayati önem taşır. Üretime geçmeden önce aldığımız işleri tasarımdan mühendisliğe, nakliyeden montajına kadar uzman ekibimizle projelendiririz. Tüm coğrafik şartlara uygun ve ihtiyaçları karşılayan çelik yapılarımızı bütün yükümlülüklerini yerine getirerek teslim ederiz. Çelik yapılarımız ISO 9001 standartlarına uygun olarak üretilir.

Hedefimiz, çelik yapılarımızı sürdürülebilirlik bilinci ile geliştirerek uzun vadeli sonuçlar almaktır. Taahhütümüz Cold-formed Steel olarak, akıllı çelik binalar inşa etmek ve enerji tasarruflu yapılar üretmektir. Amacımız, hayat döngüsü boyunca doğal kaynaklarımıza katkıda bulunan, on yıllarca maruz kalacakları doğa şatlarına direnç gösterecek çelik yapılar üretmektir.

Futbol Sahaları Futbol Sahaları
Hentbol Sahaları Hentbol Sahaları
Hokey Sahaları Hokey Sahaları
At Çiftlikleri At Çiftlikleri
Buz Pateni Sahaları Buz Pateni Sahaları
Halı Sahalar Halı Sahalar
Tenis Kortları Tenis Kortları
Tonoz Sistemleri Sahalar Tonoz Sistemleri Sahalar

ÜRÜNLERİMİZ

ENDÜSTRİYEL YAPI SERİLERİ

ENDÜSTRİYEL ÇELİK YAPILAR

HAFİF ÇELİK YAPILAR

PLATFORM TAŞIYICI YAPILAR

SPOR TESİSLERİ

SOĞUK HAVA TESİSLERİ

TARIM VE HAYVANCILIK YAPILARI

SAVUNMA SANAYİ ve UÇAK HANGARLARI

ÇELİK ANTREPO YAPILARI