HAKKIMIZDA

Cold Formed Çelik Yapı A.Ş. olarak, 2006 yılının başlarında, inovatif bir fikirle çıkılan yolda, başta ülkemiz sonrasında gelişmiş ülkelerde üretilen çelik yapıları inceleyerek konusunda çok iyi firmalar ve mühendisler ile uzun temaslar neticesinde endüstriyel, ticari ve konut çelik yapılara daha fazla sağlamlık, esneklik ve mimari estetik sunabilmeyi hedefledik.

Firmamız; çelik yapıların tasarımı, proje geliştirilmesi, üretimi ve montajı konularında alanında uzman ekipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Hedefimiz en küçük m² den mega büyüklükte çelik yapıların sistemli bir program nezdinde üretilerek memnun müşteri kitlesinin arttırılmasıdır. Firmamız; sertifikalı ürünler kullanarak, Sakarya/Kaynarca KAMOSB'de kurulan AR-GE & ÜR-GE Merkezinde bulunan yüksek teknoloji makina parkurları, çelik laboratuvar alt yapısı ile ileri mühendislik hesapları barındıran Çelik yapılar üretmektedir. Ayrıca Tuzla içmeler E5 yolunda 1.000 m² çelik inovasyon showroom alanında ürünlerini sergilemektedir.

Cold-formed® Steel bir çok avantajı beraberinde getirir. Cold-formed® Steel fikir, planlama, ileri mühendislik, kolay montaj sistemi, ekonomik lojistik maliyetleri, daha sığ ekonomik temel uygulamaları, korozyon direnci yüksek galvanizli yapısı, mimari estetik yapısı ve daha bir çok avantaj sunan çelik yapılardır. Bizi biz yapan her projeye ruh katabilme arzusu ile kaliteyi, güveni ve esnekliği tüm projelerimize uygulama şeklimizdir.

Kolonsuz 65 metre net açıklık sunduğumuz ultra mukavemetli üstün çelik yapılar..

45-60m (3) 45-60m (2)