HAKKIMIZDA

Cold Formed olarak, 2006 yılının başlarında, inovatif bir fikirle çıkılan yolda, başta ülkemiz sonrasında gelişmiş ülkelerde üretilen çelik yapıları inceleyerek konusunda çok iyi firmalar ve mühendisler ile uzun temaslar neticesinde endüstriyel, ticari ve konut çelik yapılara daha fazla sağlamlık, esneklik ve mimari estetik sunabilmeyi hedefledik.

Firmamız; çelik yapıların tasarımı, proje geliştirilmesi, üretimi ve montajı konularında alanında uzman ekipleriyle çalışmalarını sürdürmektedir. Hedefimiz en küçük m² den mega büyüklükte çelik yapıların sistemli bir program nezdinde üretilerek memnun müşteri kitlesinin arttırılmasıdır. Firmamız; sertifikalı ürünler kullanarak, Kocaeli ilinde E5 yolu üzerinde 10.000 m² kapalı ve 10.000 m² açık olan entegre tesis fabrikasında, bunun yanı sıra Dilovası fabrikasında endüstriyel sanayi binaları, antrepo, depo, lojistik tesisleri, soğuk hava tesisleri, ağır yük taşıyıcı platformlar, spor kompleksleri, düğün salonları, uçak ve helikopter hangarları, hal binaları, hafif çelik ticari ve konut yapıları üretmektedir. Ayrıca 5.000 m² showroom alanında ürünlerini sergilemektedir. Projelerinizde verimlilik, yüksek kalite, tüm ihtiyaçlara cevap veren yeni nesil çelik yapıları sizlere sunan 300'e yakın üretim gücümüz ile siz yatırımcıların hizmetindeyiz.

Cold-formed Steel bir çok avantajı beraberinde getirir. Cold-formed Steel fikir, planlama, ileri mühendislik, kolay montaj sistemi, ekonomik lojistik maliyetleri, daha sığ ekonomik temel uygulamaları, korozyon direnci yüksek galvanizli yapısı, mimari estetik yapısı ve daha bir çok avantaj sunan çelik yapılardır. Bizi biz yapan her projeye ruh katabilme arzusu ile kaliteyi, güveni ve esnekliği tüm projelerimize uygulama şeklimizdir.

Kolonsuz 65 metre net açıklık sunduğumuz ultra mukavemetli üstün çelik yapılar..

45-60m (3) 45-60m (2)