KALİTE STANDARTLARIMIZ

Zorlu, nitelikli projelerde, Cold Formed indust sistemleri..

Çelik yapılarda kaliteyi geliştirmek istiyorsanız aklınıza gelebilecek tüm senaryoları birleştirerek tasarımlama, teknolojik üretim alt yapısı gerekir.

Zor şartlara optimum kullanımlara göre hazırlanırız.. Çeliklerimiz her zaman güven verir ve ileri hesap yeteneklerine sahibiz. Statik/Dinamik analizler için bilgi tazeliği içinde devamlı yenileniriz.

Hareketimiz..

Bizimle çalışmayı odaklanan yatırımcı ilk olarak güven, yüksek kalite hedefi, yatırımlarında parasal ve zaman tasarrufu kazanmaları, güçlü çözüm ortaklığımız ile daha iyiye götürecek hizmet taahhütlerimizi kazanması yönünde olacaktır.

COLD-FORMED INDUST STEEL nedir?

İleri mühendislik hesap programları barındıran, yüksek dayanımlı yassı çelik ruloların projelerin statik aşamasında belirlenen ebatlara göre dilimleme sonrası Rollforming CNC, Lazer CNC ve Abkant hatlarında tüm formları verilerek taşıyıcı sistem sunan profillerdir. Cold-formden profilleri ile fabrika binaları,depolar,hangarlar, tüm endüstriyel yapılar, taşıyıcı platformlar, ticari ve konut yapılarımızı oluşturduğumuz yeni nesil üstün çelik yapı teknolojisidir.

Hizmet verdiğimiz çelik sektöründe; ideas for steel® - innovation in steel structures® - Steel-Architectural-Engineering-Solutions®

Patentli sloganlarımız olarak kullanılmaktadır.