Tonoz Sistem

Cold-formed‘ın tasarımı olan kolonsuz 65 metre serbest açıklık sunan CFS-FLEX-L TONOZ ve 80 metre serbest açıklık sunan CFS-FLEX-XL TONOZ serimiz yüksek mühendislik hesaplamaları ile dizayn edilmektedir. Mukavemetli ve özel çelik ve daha fazla kesme dayanımına sahip bulonları sayesinde çok geniş açıklıkların geçilmesine olanak sağlamaktadır. CFS-FLEX-L ve CFS-FLEX-XL TONOZ serimiz tüm zorlu şartlarda dahi tüm ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlandı.

Genellikle tercih alanları; havalimanları, uçak/helikopter hangarları, teknik servis merkezleri, savunma sanayi yapıları, kongre merkezleri, spor tesisleri fuar/sergi alanları, tahıl ambarları ve eğlence salonları gibi sıralayabiliriz.

Ürünlerimizm, serbest açıklı geniş mekanlara ihtiyaç duyulduğunda cold-formed sistemlerinden üretilecek özel büküm profil ve bağlantı elemanları ile oluşturulan ileri mühendislik içeren mukavemetli üstün yapılardır.

CFS-FLEX-L ve CFS-FLEX-XL TONOZ yapılarımız yüksek güvenlik, sadelik, dinamizm ve kolay montajlanan yapı sistemi biçiminde tasarlandı.

TONOZ SİSTEM TONOZ SİSTEM
TONOZ SİSTEM TONOZ SİSTEM
TONOZ SİSTEM TONOZ SİSTEM
TONOZ SİSTEM TONOZ SİSTEM